Aktualności

🥇🥈🥉Medalowy WOM🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️

Autor: 23 maja 2019 No Comments

Za Nami dwa dni zmagań podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży rocznika 2006-2007,

gdzie na bielańskiej pływalni przy ul. Lindego wspaniale zaprezentowali się Nasi podopieczni👏👏👏

Pomimo jednej, wspólnej kategorii wiekowej, a na dodatek dekoracji tylko dla najlepszej trójki zawodniczek/zawodników w poszczególnych konkurencjach,

wszyscy Nasi podopieczni spisali się na medal, walcząc do samego końca w każdym wyścigu.

Efektem ich wysiłku było mnóstwo rekordów życiowych oraz wysokie miejsca w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych.


Największym dorobkiem medalowym może poszczycić się Zofia Sobczak 💪👌,

która wygrała wszystkie swoje starty indywidualne 🥇50 klas 🥇100 klas🥇200 dow 🥇 400 dow oraz dwukrotnie odbierała medale za wyścigi sztafetowe.


W gronie indywidualnych medalistów znaleźli się również:


🏊‍♂️Kacper Majewski 🥈50 klas🥈100 klas🥉100 zm🥉200 zm
🏊‍♂️Aleksander Styś 🥈100 mot🥉50 mot🥉50 grzb🥉100 grzb
🏊‍♂️Dominika Ścibiorek 🥈50 grzbiet
🏊‍♂️Klaudia Zawadzka 🥈50 mot
🏊‍♂️Julia Woźniak 🥉100 klas

Sztafety:
II msce 4×50 dowolny dziewcząt
🥈Zofia Sobczak
🥈Klaudia Zawadzka
🥈Dominika Ścibiorek
🥈Julia Woźniak

I msce 4×50 zmienny dziewcząt
🥇Dominika Ścibiorek
🥇Julia Woźniak
🥇Klaudia Zawadzka
🥇Zofia Sobczak

II msce 4×50 zmienny chłopców
🥈Wiktor Leśniewski
🥈Kacper Majewski
🥈Aleksander Styś
🥈Kacper Gawlik

Wysokie miejsca w pierwszej „10” notowali także:
🏊‍♂️Dominika Ściborek 4 msce 50 mot, 8 msce 100 mot
🏊‍♂️Dominik Kazanowski 5 msce 50 klas, 8 msce 100 klas, 10 msce 100 zm
🏊‍♂️Kacper Gawlik 5 msce 400 dow, 6 msce 200 dow, 7 msce 50 dow
🏊‍♂️Klaudia Zawadzka 5 msce 100 mot, 6 msce 200 zmienny, 10 msce 50 dow
🏊‍♂️Maja Tomaszewska 10 msce 50 grzb
🏊‍♂️Julia Woźniak 6 msce 50 klas, 9 msce 100 mot
🏊‍♂️Wiktor Leśniewski 8 msce 400 dow, 8 msce 50 dow
🏊‍♂️Nikola Gołyńska 9 msce 200 dow

W zawodach bardzo dobrze wystartował także wśród dziewcząt: Martyna Lasocka, Julia Surmaczyńska, Julia Olszewska, Julia Szczyglak,

Wiktoria Pardo, Magdalena Tchórzewska oraz wśród chłopców: Mateusz Maziarz, Oskar Stawiarski,

Sebastian Bedyński, Natan Barciński, Maximilan Rahman, Jakub Jankowski, Francesco

Bettas, Volodymyr Stefanyshyn, Marek Łebkowski, Kacper Kostrzanowski, Bartek Sural,

Franciszek Borowik, Mateusz Wyszyński.

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów Klaudia Płaneta-Cholewa, Anetta Bugaj,

Krzysztof Klepko i Robert Stankiewicz.