Trenerzy

Zespół świetnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Poznaj nas lepiej.

Anetta Bugaj

Trener II klasy

Trener koordynator sekcji pływackiej i pięcioboju nowoczesnego w MKS Jagiellonka Warszawa oraz w SP Nr 50, członek Zarządu - Sekretarz w MKS Jagiellonka Warszawa . Nauczyciel dyplomowany, instruktor lekkiej atletyki i rekreacji ruchowej.
Jej wychowankami byli wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pływaniu z rocznika 1995, 2002,2003. Była zawodniczka KS „Wisła Puławy” w pływaniu oraz Legii Warszawa w pięcioboju nowoczesnym, medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu.

Krzysztof Klepko

Trener I klasy

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni trener pływania w klubie MKS Polonia Warszawa oraz UKS Ostrobramska Warszawa, trener wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz rekordzistów Polski, trener zawodników Kadry Mazowsza, były zawodnik KS „Wisła Puławy”, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Ratownik WOPR, sędzia okręgowy w pływaniu.

Ilona Neuhorn

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel dyplomowany z 10 letnim doświadczeniem pracy w szkole. Od 15 lat zajmuje sie również pływaniem niemowląt.
Trener pływania oraz instruktor łyżwiarstwa figurowego.
Koordynator nauki i doskonalenia pływania w MKS Jagiellonka.

Klaudia Płaneta-Cholewa

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor judo, instruktor pływania - firma MIKO w latach 1998-2008 „od niemowlaka do przedszkolaka”, sędzia pływania, ratownik WOPR. Była zawodniczka klubów Stal Stalowa Wola i Stal Mielec, finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w pływaniu.

Joanna Konasiuk

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ratownik WOPR, instruktor lekkiej atletyki, gimnastyki, żeglarstwa oraz tańca. Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS AWF Warszawa.
Z powodzeniem szkoli kolejne pokolenia pływaków. Najpierw w KKS Polonia Warszawa, następnie w MKS – MDK Warszawa, gdzie była m. innymi pierwszą trenerką Mariusza Winogrodzkiego – późniejszego multimedalisty Mistrzostw Polski juniorów, młodzieżowców i seniorów oraz medalisty Mistrzostw Europy juniorów w Budapeszcie w 2006 r. Obecnie szkoli dzieci i młodzież w MKS Jagiellonka Warszawa.

Wojciech Mianowski

Trener II klasy

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej, Ratownik WOPR, Sędzia klasy drugiej w pływaniu, od 2014 Trener koordynator w UKS Delfin Garwolin
Od 2022 roku trener w MKS Jagiellonka Warszawa