Trenerzy

Zespół świetnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem w pracy z uczniami i młodzieżą. Poznaj nas lepiej.

Anetta Bugaj

Trener II klasy

Trener koordynator sekcji pływackiej i pięcioboju nowoczesnego w MKS Jagiellonka Warszawa oraz w SP Nr 50, członek Zarządu - Sekretarz w MKS Jagiellonka Warszawa . Nauczyciel dyplomowany, instruktor lekkiej atletyki i rekreacji ruchowej.
Jej wychowankami byli wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pływaniu z rocznika 1995, 2002,2003. Była zawodniczka KS „Wisła Puławy” w pływaniu oraz Legii Warszawa w pięcioboju nowoczesnym, medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu.

Krzysztof Klepko

Trener I klasy

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni trener pływania w klubie MKS Polonia Warszawa oraz UKS Ostrobramska Warszawa, trener wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz rekordzistów Polski, trener zawodników Kadry Mazowsza, były zawodnik KS „Wisła Puławy”, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Ratownik WOPR, sędzia okręgowy w pływaniu.

Michał Gozdalik

Trener pływania II klasy

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor pływania, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor kulturystyki, instruktor gimnastyki sportowej, instruktor fitness-jogging, młodszy ratownik, mistrz Polski 16-latków w pływaniu na dystansie 100 kraulem.

Klaudia Płaneta-Cholewa

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor judo, instruktor pływania - firma MIKO w latach 1998-2008 „od niemowlaka do przedszkolaka”, sędzia pływania, ratownik WOPR. Była zawodniczka klubów Stal Stalowa Wola i Stal Mielec, finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w pływaniu.

Robert Stankiewicz

Trener II klasy

Absolwent AWF Warszawa, ratownik WOPR, instruktor piłki siatkowej, instruktor boksu, studia podyplomowe na kierunku gimnastyka korekcyjna, wcześniej trener w klubach UKS Meduza Warszawa, UKS Skalar Warszawa

Ilona Neuhorn

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel dyplomowany z 10 letnim doświadczeniem pracy w szkole. Od 15 lat zajmuje sie również pływaniem niemowląt.
Trener pływania oraz instruktor łyżwiarstwa figurowego.
Koordynator nauki i doskonalenia pływania w MKS Jagiellonka.

Joanna Konasiuk

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ratownik WOPR, instruktor lekkiej atletyki, gimnastyki, żeglarstwa oraz tańca. Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS AWF Warszawa.
Z powodzeniem szkoli kolejne pokolenia pływaków. Najpierw w KKS Polonia Warszawa, następnie w MKS – MDK Warszawa, gdzie była m. innymi pierwszą trenerką Mariusza Winogrodzkiego – późniejszego multimedalisty Mistrzostw Polski juniorów, młodzieżowców i seniorów oraz medalisty Mistrzostw Europy juniorów w Budapeszcie w 2006 r. Obecnie szkoli dzieci i młodzież w MKS Jagiellonka Warszawa.

Adrian Pachowski

Trener II klasy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, szkoleniowiec specjalizujący się w nauczaniu techniki pływania młodych zawodników, były zawodnik i wychowanek sekcji pływackiej w klubie MKS Jagiellonka Warszawa, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, pasjonat sportów siłowych oraz wodnych.

Arkadiusz Frankowski

Trener II klasy

Szkoleniowiec specjalizujący się w nauczaniu techniki pływania młodych zawodników. Były zawodnik i wychowanek sekcji pływackich klubów MKS Znicz Koszalin, MKP Słowianka Gorzów, MKS Jagiellonka Warszawa. Poza pływaniem pasjonat sportów takich jak: piłka nożna, koszykówka, lekkoatletyka.