II Runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 letnich

Autor: 13 lipca 2024No Comments

Zawody w Ostrowcu Świętokrzyskim przeszły właśnie do historii.

Dwudniowe zawody rozpoczęły się od podsumowań zmagań, które miały miejsce w 2023 roku.

Trener Wojtek odebrał statuetkę za zajęcie

I miejsca w Drużynowym Wieloboju Pływackim 10 latków ( rocznik 2013 – trenerka Ilona Neuhorn ) 🏆,

III miejsca w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13 lat ( rocznik 2010 – trenerka Anetta Bugaj i Klaudia Płaneta )

oraz IV miejsca w Drużynowym Wieloboju Pływackim 11 lat ( rocznik 2012 – trener Krzysztof Klepko i Wojciech Mianowski ).

Następnie przyszadł czas na rywalizację rocznika 2011.

I dzień zawodów to 100 % życiówek oraz V miejsce Jakuba Bedyńskiego na 200 grzbietem ( za co otrzymał pamiatkowy dyplom ).

II dzień zawodów – same życiówki z pojedynczymi wyjątkami oraz VI miejsce na 100 grzbietem i IX na 200 zmiennym Jakuba Bedyńskiego

oraz VIII miejsce w sztafecie 4 x 50 dowolnym ( Franciszek Kusyk, Kamil Dzięciołowski, Jakub Bedyński i Wiktoria Iwańska ) za co otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W klasyfikacji drużynowej w Ostrowcu zajęliśmy 9 miejsce za co Nasi zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplomy.

Tak więc rocznik 2011 kończy sezon mocnymi życiówkami dającymi nadzieje

że w przyszłości możemy być jeszcze mocniejsi zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

W ciężkich treningach pozostaje jeszcze rocznik 2010, który obecnie przygotowuje się w Puławach

pod okiem trenerki Anetty Bugaj i Krzysztofa Klepko do Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 14 letnich,

które odbędą się również Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 4-7 lipca 2024r.

Powodzenia !!!!