III edycja Grand Prix WMOZP, rocznik 2012

Autor: 16 października 2024No Comments

8 października 2024 roku na pływalni OSiR Włochy odbyły się emocjonujące zawody pływackie w ramach III edycji Grand Prix WMOZP,

a dla Królewskiego Klubu MKS Jagiellonka i SP 50,
były to pierwsze zmagania tego sezonu.

Początek rywalizacji zaskoczył wszystkich – nasi zawodnicy osiągnęli świetne wyniki, co wywołało uśmiechy na twarzach trenerów
Anetty Bugaj i Krzysztofa Klepko. Jak na początek sezonu, padło wiele życiówek, co przełożyło się na miejsca na podium.

Najważniejsze rezultaty:
Agatka Zych – 2. miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz 2. miejsce na 800 m stylem dowolnym.
Leon Pałasz – 1. miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz 4. miejsce na 800 m stylem dowolnym.
Stanisław Kur – 5. miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz 6. miejsce na 800 m stylem dowolnym.
Natalka Świderska – 6. miejsce na 50 m stylem motylkowym oraz 5. miejsce na 100 m stylem zmiennym.
Zuzia Kotlarz – 6. miejsce na 100 m stylem klasycznym.
Oskar Gruszka – 6. miejsce na 100 m stylem zmiennym.

Kiedy emocje wydawały się sięgać zenitu, przyszedł czas na sztafety 4×100 m stylem dowolnym.

Kobieca drużyna zdobyła 2. miejsce, a męska stanęła na podium na 3. miejscu, co było prawdziwą wisienką na torcie tych zawodów.

Gratulacje dla wszystkich zawodników MKS Jagiellonka – to był fantastyczny początek sezonu !

Przydatne linki:

www.sp50.pl