Skip to main content
Aktualności

Zawody „Pierwszy Krok Pływacki” 26.10.2017r.

Autor: 30 października 2017No Comments
[Best_Wordpress_Gallery id=”48″ gal_title=”Pierwszy Krok Pływacki”]

Szymon Zgoda dwukrotnym złotym medalistą, Kaja Tomaszewska srebrna medalistka w zawodach pływackich „ Pierwszy Krok Pływacki „

W dn 26.10.2017 zawodnicy MKS Jagiellonka Warszawa ( uczniowie SP 50 ) z roczników 2008 i 2009 startowali w zawodach pływackich dla najmłodszych z cyklu „ Pierwszy Krok Pływacki „
Szymon Zgoda zdobył dwukrotnie złoty medal na dystansach 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym, Kaja Tomaszewska zdobyła srebrny medal na dystansie 50 stylem dowolnym oraz 6 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym .
Bardzo dobrze zaprezentowali się również :
Korczak Weronika – 4 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym oraz 7 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym
Kaniewski Dominik – 7 miejsce na 50 m stylem klasycznym
Wierciński Aleksander – 9 miejsce na 50 m stylem klasycznym
Sztafeta 8×50 m stylem dowolnym rocznik 2008 w składzie: Zgoda Sz, Kaniewski D, Kowalska E, Korczak W, Majewski Sz, Wierciński A, Markowska J, Mrozowska G, zajęła wysokie 4 miejsce
Sztafeta 8×50 m stylem dowolnym rocznik 2009 w składzie : Bartek Kieruńczak , Bartek Zgoda , Staś Prochyra, Mieszko Stasz, Zosia Zalewska, Kaja Kazanowska , Oliwka Bąk , Magda Urbańska zajęła również 4 miejsce.
W zawodach startowali również : Mrozowska Gabriela, Markowska Justyna, Borowski Jan , Niemczura Wiktor, Szczytyńska Małgosia , Ślęzak Kamil , Oliwia Bąk, Magda Urbańska , Zosia Borowik ,Julia Pikoń , Bartek Zgoda , Bartek Kieruńczak ,Staś Prochyra ,Mieszko Stasz , Zosia Zalewska ,Natasza Makowska ,Igor Knap ,Sebastian Bębeński ,Kaja Kazanowska ,Maja Ławniczak ,Piotrek Małachowski, Czyżowicz Justyna, Stefanska Joasia, Wojcik Adrianna, Wisniewska Andżelika, Majewski Szymon, Majsterek Marek, Kiwerski Kajetan, Marciszewski Jakub , Kowalska Edyta.
Wszyscy zawodnicy poprawiali Swoje rekordy życiowe, niektórzy nawet o kilka sekund na dystansie 50 m. Wyniki dostępne na stronie www.wmozp.pl .

Gratulujemy Zawodnikom udanych pierwszych startów 
Trenerzy MKS Jagiellonka Warszawa