Skip to main content
Aktualności

Zawody „Pierwszy Krok Pływacki”

Autor: 26 listopada 2017No Comments

Szymon Zgoda ponownie dwukrotnym złotym medalistą, Weronika Korczak brązową medalistka, Kaja Tomaszewska 5 zawodniczką w roczniku 2009 w podsumowaniu czterech rund zawodów „ Pierwszy Krok Pływacki „

W dn 23.11.2017 zawodnicy MKS Jagiellonka Warszawa ( uczniowie SP 50 ) z roczników 2008 i 2009 startowali w kolejnej rundzie zawodów pływackich dla najmłodszych z cyklu „ Pierwszy Krok Pływacki „ organizowanych przez WMOZP.
Szymon Zgoda zdobył ponownie dwukrotnie złoty medal na dystansach 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym, 7 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym Weronika Korczak zdobyła brązowy medal na dystansie 50 stylem dowolnym oraz 8 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym . Kaja Tomaszewska w podsumowaniu czterech rund zawodów pływackich „ Pierwszy Krok Pływacki „ zdobyła 5 miejsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 .
Na wyróżnienie zasługują :
Wierciński Aleksander – 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym , 5 miejsce na 50 m stylem klasycznym
Kaja Tomaszewska – 5 miejsce na 50 m stylem dowolnym, 8 miejsce na 50 m stylem klasycznym
Kaniewski Dominik – 7 miejsce na 50 m stylem klasycznym
Zgoda Bartek – 7 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Sztafeta 8×50 m stylem dowolnym rocznik 2008 w składzie: Zgoda Sz, Kaniewski D, Kowalska E, Korczak W, Majewski Sz, Wierciński A, Markowska J, Czyżowicz J zajęła wysokie 4 miejsce
Sztafeta 8×50 m stylem dowolnym rocznik 2009 w składzie : Bartek Kieruńczak , Bartek Zgoda , Staś Prochyra, Mieszko Stasz, Zosia Zalewska, Natasza Makowska , Oliwka Bąk , Magda Urbańska zajęła również 4 miejsce.
W zawodach startowali również : Markowska Justyna, Borowski Jan , Szczytyńska Małgosia , Oliwia Bąk, Magda Urbańska , Zosia Borowik ,Julia Pikoń , Bartek Zgoda , Bartek Kieruńczak ,Staś Prochyra ,Mieszko Stasz , Zosia Zalewska ,Natasza Makowska ,Igor Knap ,Sebastian Bębeński ,Kaja Kazanowska ,Maja Ławniczak ,Piotrek Małachowski, Czyżowicz Justyna, Stefanska Joasia, Wójcik Adrianna, Majewski Szymon, Majsterek Marek, Kiwerski Kajetan , Kowalska Edyta.
Wszyscy zawodnicy ponownie poprawiali Swoje rekordy życiowe. Wyniki dostępne na stronie www.wmozp.pl . ( szczegółowe wyniki na poszczególnych dystansach )
Gratulujemy Zawodnikom udanych kolejnych startów 
Trenerzy MKS Jagiellonka Warszawa

[Best_Wordpress_Gallery id=”52″ gal_title=”1 krok”]