Skip to main content
Aktualności

MKS JAGIELLONKA II KLUBEM NA MAZOWSZU W ROCZNIKU 2008

Autor: 24 lutego 2018No Comments

22.02.2018 startowaliśmy w I rudzie zawodów pływackich Grand Prix WMOZP dla rocznika 2008 . W podsumowaniu zawodów jako klub zajęliśmy II miejsce , zdobyliśmy w łącznie 8 medali . Nasi zawodnicy poprawiali znacznie Swoje rekordy życiowe , zajmując coraz wyższe miejsca w rankingach w poszczególnych konkurencji . A jak ładnie to wygląda można zobaczyć na stronie www.wmozp.pl w zakładce zawody 
Zgoda Szymon – złoty medal na 100 m stylem dowolnym , złoty medal na 200 m stylem grzbietowym, brązowy medal na 50 m stylem dowolnym , 6 miejsce na 50 m stylem klasycznym , II miejsce w kategorii chłopców – najlepszy zawodnik zawodów

Korczak Weronika – złoty medal na 200 m stylem klasycznym , brązowy medal na 50 m stylem klasycznym , 5 miejsce na 100 m stylem dowolnym – V miejsce w kategorii dziewcząt – najlepsza zawodniczka zawodów

Wierciński Aleksander- brązowy medal na 50 m stylem klasycznym , 5 miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym
Markowska Justyna – srebrny medal na 100 m stylem motylkowym

Mrozowska Gabriela – 6 miejsce na 200 m stylem klasycznym, 7 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Majewski Szymon – 7 miejsce na 200 m stylem klasycznym , 9 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Srebrny medal zdobyła sztafeta dziewcząt 4×50 m stylem dowolnym w składzie : Kowalska Edyta , Korczak Weronika , Czyżowicz Justyna , Mrozowska Gabrysia
4 miejsce zdobyła sztafeta chłopców 4×50 m stylem dowolnym w składzie : Zgoda Szymon , Majewski Szymon , Wierciński Aleksander oraz Ślęzak Kamil
W zawodach startowali również , poprawiając Swoje rekordy życiowe : Kiwerski Kajetan , Niemczura Wiktor , Janaśkiewicz Wiktor , Stefańska Joasia, Wojcik Ada , Mikołajczyk Oliwier
Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom uzyskanych wyników 
Trenerzy : Anetta Bugaj , Maciej Wdowiarski , Krzysztof Klepko

[Best_Wordpress_Gallery id=”100″ gal_title=”bielany”]