Skip to main content
Aktualności

XX Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego otwiera drzwi dla zawodników !

Autor: 16 kwietnia 2018No Comments

Dzień otwarty w szkole 23 kwietnia o godzinie 17:30

Liceum z tradycjami, spełniająca wszystkie wymogi nowoczesnej placówki, szkoła oferuje kandydatom w roku szkolnym 2018/2019 klasę ogólną (1B) z rozszerzeniami historia, geografia i biologia oraz dodatkowymi zajęciami pływania i trójboju. Jest to placówka prowadzona przez ludzi otwartych, tolerancyjnych i skorych do pomocy, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań. W tym roku (rekrutacja 2018/2019) po konsultacjach z trenerami sekcji pływackiej MKS JAGIELLONKA Dyrekcja LO zdecydowała się umożliwić naukę kończącym gimnazjum pływakom oraz zawodnikom dwuboju.
Szkoła dostosuje rozkład zajęć do godzin treningów klubowych i umożliwi sportowcom udział w zawodach, obozach i zgrupowaniach.

Liceum posiada:
– 2 siłownie
– 2 boiska
– salę fitness
– salkę do strzelania z pistoletu laserowego

Więcej informacji na temat współpracy klubu i Liceum oraz warunków rekrutacji i nauki w szkole udzielają trenerzy:
Krzysztof Klepko tel. 576 726 996 Anetta Bugaj tel. 512 625 535
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych

www.zs40.pl facebook.com/ZS40
www.mksjagiellonka.pl facebook.com/MKSJagiellonka