Skip to main content
Aktualności

Przygotowanie do przyszłych klas pływackich

Autor: 25 stycznia 2019No Comments

Zapraszamy na zajęcia pływania wszystkie dzieci, które pragną dostać się do klas 1 i 4 w Szkole Podstawowej nr 50 o profilu pływanie. Zajęcia służą przygotowaniu umiejętności pływackich, tak aby zapewnić uczestnikom uzyskanie zadowalających wyników.
Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską Międzyszkolnego Klubu Sportowego Jagiellonka Warszawa, Klub ściśle współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 50 ul. Jagiellońska 7
Prowadzimy zajęcia na dwóch pływalniach:
– Ośrodek Namysłowska ul. Namysłowska 8
– DOSiR Prawy Brzeg ul. Jagiellońska 7

Zapisy, grafik oraz więcej informacji na stronie https://mksjagiellonka.pl/nauka-plywania/
Telefon kontaktowy trener Ilona.: 608 557 346

Zapraszamy do klas sportowych o profilu pływanie