Aktualności

” Od Młodzika do Olimpijczyka „

Autor: 5 marca 2019 No Comments

MKS Jagiellonka drugim klubem w statystyce medalowej w ogólnopolskich zawodach pływackich.

Wspaniałe wyniki, wysokie miejsca zajmowali Nasi zawodnicy w ogólnopolskich zawodach pływackich ” Od Młodzika do Olimpijczyka ” .

Począwszy od najmłodszych  startujących w porannym bloku,  a skończywszy na starszych zawodnikach rywalizujących   w bloku popołudniowym,  osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty .

Łącznie zdobyliśmy 17 medali8 złotych , 3 srebrne oraz 6 brązowych  i uplasowaliśmy się na 2 miejscu w statystyce medalowej pośród 31  startujących klubów Polski.

Gratulujemy wszystkim Naszym zawodnikom olbrzymich postępów  w uzyskiwanych  przez Nich rezultatach .

Zgoda Szymon – złoty medal na 100 m stylem grzbietowym , złoty medal na 100 m stylem zmiennym

Styś Zuzanna – złoty medal na 50 m stylem motylkowym , złoty medal na na 50 m stylem klasycznym

Korczak Weronika – złoty medal na 100 m stylem klasycznym , srebrny medal na 100 m stylem zmiennym

Zofia Sobczak – złoty medal 100 m stylem dowolnym i brązowy medal 100 m stylem klasycznym

Dominika Ścibiorek – złoty medal 100 m stylem grzbietowym i 4 miejsce 100 m stylem dowolnym

Czyżowicz Justyna – złoty medal na 50 m stylem motylkowym

Aleksander Styś – srebrny medal 100 m stylem grzbietowym i brązowy medal 100 m stylem motylkowym

Kacper Majewski – srebrny medal 100 m stylem klasycznym

Tomaszewska Kaja – brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym , 4 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Pikoń Julia – brązowy medal  na 50 m stylem motylkowym

Jańczuk Klara – brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym

Powierza Arek – brązowy medal na 50 m stylem klasycznym

Bąk Oliwia – brązowy medal na 50 m stylem dowolnym

Gajewska Karolina – brązowy medal na 50 m stylem dowolnym ,  4 miejsce na 50 m stylem klasycznym

 Dominik Kazanowski – 4 miejsce 100 m stylem klasycznym

Urbański Dariusz -4 miejsce na 50 m stylem dowolnym ,  5 miejsce na na 50 m stylem klasycznym

Kowalska Edyta – 4 miejsce na 100 m stylem zmiennym , 6 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Klaudia Zawadzka – 5 miejsce 100 m stylem motylkowym

Wierciński Aleksander – 5 miejsce na 100 m stylem klasycznym

Matuszewski Maksymilian – 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Neuhorn Diana – 5 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Gawron Julita – 5 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Maja Tomaszewska – 6 miejsce 100 m stylem grzbietowym

Stawiarski Oskar – 6 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Majewski Szymon– 6 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Damięcka Klaudia – 6 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Stryczyński Szymon – 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Więcej zdjęć na www.facebook.com/MKSJagiellonka