Aktualności

Zawody pływackie „Od Młodzika do Olimpijczyka”

Autor: 8 czerwca 2019 No Comments

WIELKI FINAŁ….8.06.2019

MKS Jagiellonka znowu bardzo wysoko , w statystyce medalowej zdobywamy w WIELKIM FINALE 2 miejsce.
Wielkie brawa dla zawodników naszego Klubu .

Zdobywamy 1 miejsce !!!!!!
w sztafecie 8×50 stylem dowolnym w kategorii wiekowej do 77 lat (wielkie brawa również dla Pana Trenera Michała Gozdalika !!!! ,

który płynąc na pierwszej zmianie wyprowadził sztafetę na bardzo wysokie miejsce już po pierwszej zmianie:) .

Zdobywamy wysokie miejsca medalowe w rożnych kategoriach wiekowych w wielu konkurencjach indywidualnie .

* w podsumowaniu sezonu 2018/2019 w klasyfikacji końcowej w sezonie 2018/2019 nagrodzonych zostało sześciu najlepszych zawodniczek i sześciu najlepszych zawodników z każdego rocznika w rankingu punktów FINA. Ranking, o którym mowa powyżej, tworzony jest wg zasady: suma punktów FINA w czterech (z pięciu) najlepszych startach w zawodach eliminacyjnych, przy czym każdy start rozumiany jest jako suma punktów FINA maksymalnie dwóch konkurencji indywidualnych w jednych zawodach eliminacji:

Sobczak Zofia 1 miejsce

Ścibiorek Dominika – 2 miejsce

Styś Aleksander – 2 miejsce

Zgoda Szymon – 2 miejsce

Tomaszewska Kaja – 3 miejsce

Majewski Kacper – 5 miejsce

Tomaszewska Maja – 6 miejsce

 

* sztafeta 8×50 dowolnym – 1 miejsce w składzie : Trener Michał Gozdalik , Zgoda Szymon, Zgoda Bartosz , Ścibiorek Dominika ,

Powierza Arek , Kowalska Edyta , Sobaczak Zosia , Kobyliński Franek

 

* wyniki indywidualne :

2010:

Neuhorn Diana – 4 miejsce na 50 dowolnym

Goździk Staś – 4 miejsce na 50 klasycznym

Damięcka Blanka – 6 miejsce na 50 klasycznym

2009:

Powierza Arek – 3 miejsce na 50 dowolnym, 3 miejsce na 50 klasycznym

Styś Zuzanna – 3 miejsce na 50 klasycznym, 3 miejsce na 50 motylkowym

Pikoń Julia- 4 miejsce na 50 motylkowym

Kobyliński Franek – 6 miejsce na 50 grzbietowym

2008:

Zgoda Szymon – 1 miejsce na 100 dowolnym , 1 miejsce na 100 grzbietowym

Wierciński Aleksander- 4 miejsce na 100 grzbietowym , 6 miejsce na 100 klasycznym

Korczak Weronika – 5 miejsce na 100 dowolnym

Kowalska Edyta – 5 miejsce na 100 dowolnym

Czyżowicz Justyna – 5 miejsce na 50 motylkowym

2007:

Ścibiorek Dominika – 1 miejsce na 100 grzbietowym, 1 miejsce na 50 motylkowym , 6 miejsce na 100 dowolnym

Szczyglak Julia – 4 miejsce na 100 dowolnym

Kazanowski Dominik – 4 miejsce na 100 klasycznym

Tomaszewska Maja- 5 miejsce na 100 grzbietowym

2006:

Sobczak Zosia- 1 miejsce na 100 dowolnym, 2 miejsce na 100 klasycznym

Majewski Kacper – 3 miejsce na 100 klasycznym

Styś Aleksander- 3 miejsce na 100 motylkowym , 6 miejsce na 100 grzbietowym

Zawadzka Klaudia – 5 miejsce na 100 motylkowym

Leśniewski Wiktor- 6 miejsce na 100 dowolnym

 

Gratulacje dla Zawodników oraz Kadry Trenerów MKS Jagiellonka Warszawa