Sportbm prezentacja / rejestracja

Autor: 16 października 201917 października, 2019No Comments

Drodzy Rodzice !

Aby nasz klub wszedł na jeszcze wyższy poziom organizacji oraz profesjonalizmu zaczynamy korzystać z aplikacji do zarządzania i komunikacji z klubem.

Zdecydowanie poprawi to komunikację na linii Trener – Rodzic.

sportbm_prezentacja

rejestracja zawodnika

Cała aplikacja kosztuje kilka złotych miesięcznie za zawodnika, ale wszystkie opłaty pokrywa klub.

Aplikacja spełnia wszystkie wymogi RODO – dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne a nasz klub przetwarza je zgodnie z najnowszymi dyrektywami.

SportBM posiada również zgodę KFN na procedowanie płatności – dzięki czemu za pomocą aplikacji można opłacać zajęcia, wpłaty na obóz i inne płatności.

Pieniądze automatycznie księgują się na naszym koncie o czym zostają poinformowane obie strony.

Aplikacja jest całkowicie darmowa dla Państwa. Kilka kroków jak należy do niej dołączyć :

1 na podanego przez Państwa e-maila ( należy go wcześniej przesłać do trenera prowadzącego grupę ) wysyłamy Państwu zaproszenie do aplikacji

2 w wiadomości od sportbm wchodzimy w link aktywacyjny, który przenosi nas na stronę

3 rejestrujemy zawodnika z poziomu komputera/laptopa a następnie ściągamy wersje na telefon – sklep google lub iOS

4 po rejestracji korzystamy z aplikacji, sprawdzamy obecności dziecka na zajęciach, mamy wgląd w kalendarz i harmonogram zajęć ,

widzimy status naszych płatności.

5 aby wykonać przelew za pomocą aplikacji – wchodzimy w daną płatność – wybieramy „zapłać” i strona przenosi nas do wyboru swojego banku.

Wybieramy bank, akceptujemy i całość zajmuje nam ok 2 min. – za taką opcję przelewu pobierana jest prowizja od 0.50 gr do 1 pln

– tak jak w przypadku innych „szybkich” płatności. Jeżeli chcą Państwo, aby przelew był darmowy,

wybieramy ostatnią opcję pośród ikonek banku „mam konto w innym banku” generują się nam dane do przelewu,

które kopiujemy do swojego banku, nie zmieniając przy tym niczego, wtedy przelew mamy całkowicie darmowy,

zaksięgowany i odznaczony w aplikacji.

Ze względu na surowe kary i wymogi RODO, każdy zawodnik musi się zarejestrować w podanej aplikacji.

Ułatwi ona nam wszystkim pracę oraz komunikację z Państwem.

Przewidujemy rozpoczęcie pracy na podanym programie już od listopada.

Zarząd Klubu