Aktualności

IV Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur 2019

Autor: 17 grudnia 2019 No Comments

W miniony weekend 14-15.12.2019 w olsztyńskiej pływalni Aquasfera odbyło się IV Międzynarodowe Grand Prix w pływaniu Warmii i Mazur 2019.

Zawody przyciągnęły ponad 940 zawodników z 70 klubów z Polski i zagranicy!!!🙃
Dla naszych podopiecznych były to pierwsze tak duże zawody i tak wymagające, jeżeli chodzi o ilość startujących oraz długość trwania zawodów. Pomimo to pokazaliśmy

się z jak najlepszej strony i stanowiliśmy silną konkurencję dla innych drużyn💪

Osiągnięcia naszych reprezentantów w liczbach:

💥8 miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem 20 „krążków” w tym: 6🥇, 7🥈, 7🥉
💥9 miejsce w klasyfikacji drużynowej na 70 klubów
💥2 nagrody indywidualne w postaci pucharów, za łączną sumę punktów z 4 konkurencji dla:
🔥Zofia Sobczak- najlepsza zawodniczka rocznika 2006
🔥Dominika Ścibiorek- trzecia zawodniczka rocznika 2007

Medale zdobywali🥇🥈🥉:

🏊Dominik Kazanowski – złoto 50 i 100 klasyczny, srebro 100 zmienny
🏊Arkadiusz Powierza – złoto 50 i 100 klasyczny, brąz 100 zmienny
🏊Zofia Sobczak – złoto 100 klasyczny, srebro 50 dowolny i 50 klasyczny, brąz 200 dowolny
🏊Aleksander Styś – srebro 50 grzbietowy, brąz 200 motylkowy
🏊Dominika Ścibiorek – złoto 50 motylkowy, srebro 50 grzbietowy i 100 grzbietowy, brąz 200 grzbietowy
🏊Zuzanna Styś – brąz 50 motylkowy
🏊Kaja Tomaszewska – brąz 50 grzbietowy
🏊Maksymilian Matuszewski – brąz 50 grzbietowy

Miejsca(4-6) tuż za podium wywalczyli👏👏👏

🏊Aleksander Styś – 4 miejsce 100 grzbietowy, 5 miejsce 50 motylkowy
🏊Kaja Tomaszewska – 4 miejsce 100 grzbietowy
🏊Kacper Majewski – 4 miejsce 50 klasyczny i 100 zmienny, 5 miejsce 200 klasyczny,
🏊Dominik Kazanowski – 4 miejsce 200 klasyczny
🏊Dominika Ścibiorek – 5 miejsce 100 motylkowy
🏊Arkadiusz Powierza – 5 miejsce 50 dowolny, 6 miejsce 50 motylkowy
🏊Maja Tomaszewska – 6 miejsce 50 grzbietowy i 50 dowolny
🏊Julia Woźniak – 5 miejsce 200 klasyczny
🏊Zuzanna Styś – 5 miejsce 100 zmienny
🏊Szymon Majewski – 5 miejsce 50 klasyczny
🏊Maksymilian Matuszewski – 5 miejsce 100 grzbietowy,
🏊Nikola Gołyńska – 6 miejsce 100 dowolny
🏊Klaudia Zawadzka 6 miejsce 100 motylkowy
🏊Klaudia Zawadzka – 6 miejsce 100 not
🏊Bartosz Zgoda – 6 miejsce 100 grzbietowy

Link do wyników:
http://live.megatiming.pl/chodyna/…/12_15_olsztyn/wyniki.pdf

Poza wyżej wymienionymi sukcesami sportowymi, przywozimy z Olsztyna coś cenniejszego… a jest to zdobyte doświadczenie. Jest jeszcze wiele elementów,

w których możemy być lepsi i nad którymi będziemy ciężko pracować na każdym treningu, żeby wygrywać w 2020 💪

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom