Aktualności

Czapki z głów…

Autor: 6 lutego 2020 No Comments

85 medali i puchar  dla najlepszej drużyny zawodów w III Mistrzostwach Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanowa.

W taki oto sposób zawodnicy MKS Jagiellonka Warszawa rozpoczęli sportową rywalizację w 2020 roku

I miejsce w klasyfikacji drużynowej z dorobkiem ponad 1100 punktów
II miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem 85 krążków w tym – 26 złotych, 31 srebrnych i 28 brązowych
2 nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników:
kat. wiekowa 11 lat – Arkadiusz Powierza
kat. wiekowa 14 lat – Zofia Sobczak

 

Lista medalistów MKS Jagiellonka

rocznik 2005

CHINIEWICZ Filip – 3 miejsce 200 zmienny

rocznik 2006

SOBCZAK Zofia – 1 miejsce 200 dowolny, 200 zmienny,
2 miejsce 400 dowolny
MAJEWSKI Kacper – 1 miejsce 100 dowolny, 1 miejsce 200 dowolny, 2 miejsce 100 klasyczny
LEŚNIEWSKI Wiktor – 2 miejsce 400 dowolny, 200 grzbietowy,
3 miejsce 200 dowolny
STYŚ Aleksander – 2 miejsce 100 grzbietowy, 400 zmienny, 3 miejsce 400 dowolny
WOŹNIAK Julia -2 miejsce 100 klasyczny, 400 zmienny
GAWLIK Kacper – 3 miejsce 100 dowolny
MAZIARZ Mateusz – 3 miejsce 400 zmienny

Rocznik 2007

KAZANOWSKI Dominik – 1 miejsce 100 klasyczny, 200 klasyczny, 3 miejsce 200 dowolny
ŚCIBIOREK Dominika – 1 miejsce 200 grzbietowy, 2 miejsce 200 dowolny, 200 zmienny
BEDYŃSKI Sebastian – 2 miejsce 400 dowolnym, 2 miejsce 100 motylkowy, 2 miejsce 200 zmienny ,
LASOCKA Martyna – 2 miejsce 400 dowolny
TOMASZEWSKA Maja – 2 miejsce 100 grzbietowy, 3 miejsce 200 grzbietowy
SURMACZYŃSKA Julia – 3 miejsce 100 dowolny
TCHÓRZEWSKA Magdalena – 3 miejsce 100 klasyczny, 200 klasyczny
STAWIARSKI Oskar – 3 miejsce 100 grzbietowy

Rocznik 2008

ZGODA Szymon – 1 miejsce 50 grzbietowym, 1 miejsce 100 grzbietowym, 1 miejsce 400 zmiennym, 1 miejsce 100 dowolnym, 2 miejsce 50 dowolnym
KORCZAK Weronika- 1 miejsce 100 dowolny i 200 zmienny
KOWALSKA Edyta – 2 miejsce 50 grzbietowy, 400 zmienny, 100 grzbietowy, 3 miejsce 100 zmienny
STEFAŃSKA Joanna – 2 miejsce 200 grzbietowy
WIERCIŃSKI Aleksander – 3 miejsce 100 grzbietowym, 3 miejsce 200 klasycznym
MAJEWSKI Szymon – 3 miejsce 50 grzbietowy, 50 klasyczny, 100 zmienny
CZYŻOWICZ Justyna – 3 miejsce 100 motylkowy

Rocznik 2009

POWIERZA Arkadiusz – 1 miejsce 50 klasyczny, 100 klasyczny, 100 zmienny, 200 klasyczny, 2 miejsce 50 dowolny
TOMASZEWSKA Kaja – 1 miejsce 50 dowolny, 50 grzbietowy, 200 grzbietowy, 2 miejsce 100 grzbietowy
STYŚ Zuzanna – 1 miejsce 100 dowolny, 50 motylkowy, 2 miejsce 50 dowolny, 100 zmienny, 100 motylkowy, 3 miejsce 100 klasyczny
ZGODA Bartosz – 2 miejsce 400 dowolny, 3 miejsce 50 dowolny, 100 dowolny, 50 grzbietowy, 100 grzbietowy
MATUSZEWSKI Maksymilian – 2 miejsce 50 grzbietowy, 100 grzbietowy, 50 motylkowy
KIERUŃCZAK Bartłomiej – 3 miejsce 200 grzbietowy
TROŚCIAŃCZYK Sonia – 3 miejsce 100 grzbietowy
KAZANOWSKA Kaja – 3 miejsce 50 klasyczny

Rocznik 2010

MAJEWSKI Dawid – 1 miejsce 50 grzbietowym, 3 miejsce na 100 grzbietowym
TROŚCIAŃCZYK Kajetan – 2 miejsce 25 klasyczny

Medalowe sztafety MKS Jagiellonki

Złoto
4 x 100 dowolny kobiet 14 lat i starsi w składzie – SZCZYGLAK Julia, ZAWADZKA Klaudia, WOŹNIAK Julia, SOBCZAK Zofia
4 x 100 dowolny kobiet 12-13 lat w składzie – ŚCIBIOREK Dominika, KORCZAK Weronika, SURMACZYŃSKA Julia, TOMASZEWSKA Maja
4 x 50 zmienny mix 11 lat i młodsi w składzie –
MATUSZEWSKI Maksymilian, STYŚ Zuzanna,
POWIERZA Arkadiusz, NEUHORN Diana

Srebro
4 x 100 dowolny mężczyzn 12-13 lat w składzie – KAZANOWSKI Dominik, STAWIARSKI, Oskar,
BEDYŃSKI Sebastian, ZGODA Szymon

brązowy
4 x 50 zmienny mix 11 lat i młodsi w składzie –
TOMASZEWSKA Kaja, TROŚCIAŃCZYK Sonia,
KAZANOWSKA Kaja, MAJEWSKI Dawid

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom

Jesteśmy bardzo dumni z postawy i wyników naszych podopiecznych , widzimy że codzienna,

systematyczna pracy jaką wykonują wspólnie z trenerami⏱️, pozwala im później odnosić sukcesy na zawodach

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie, gorący doping dla każdego reprezentant MKS-u oraz super fotki z zawodów

( w szczególności Pani Karolina MK, Państwu Majewskim z fotografem Dawidem na czele oraz Pani Annie Styś)