Skip to main content
Aktualności

Do przodu i w górę

Autor: 22 kwietnia 2020No Comments

W obecnym trudnym okresie zastanawialiśmy się jak jeszcze (poza kontaktem przez komunikatory społeczne i zdalnymi treningami) możemy pomóc Naszym podopiecznym.
Z pomocą przyszedł Nam p. Grzegorz Zięba , który będzie Nam pomagał w odnalezieniu motywacji do pracy oraz radzeniu sobie na co dzień w obecnej rzeczywistości.

W miniony poniedziałek (20.03.2020) odbyły się warsztaty terapeutyczne organizowane

przez MKS Jagiellonka dla Naszych zawodników i trenerów ze starszych roczników.

Zajęcia on line poprzez platformę ZOOM poprowadzili Pan Grzegorz Zięba z Panią dr Anną Nitkiewicz-Jankowską; Autorzy książki „Technika Transformacji. DNA Transformacji”, twórcy techniki zarządzania emocjami oraz procesu terapeutycznego Technika Transformacji.

„To niesamowita możliwość móc spotkać się w grupie pływaków-wojowników. Mógłbym napisać, że łezka w oku się kręci bo sam kiedyś taką społeczność tworzyłem i wiem, jestem świadomy jak istotne dla tych młodych ludzi jest możliwość spotkania się z kimś,

kto zwróci uwagę na żywioł, który jest w każdym z nas – na nasze emocje”- powiedział Grzegorz Zięba

Już sam odcinek pilotażowy zachęcający do spotkania odbił się szerokim echem wśród zawodników i rodziców, a potwierdzeniem tego było wysoka frekwencja (ponad 50 osób)na poniedziałkowym live chacie.

Spotkanie trwało ponad godzinę i przebiegało w super atmosferze, wszyscy z zaciekawieniem wysłuchiwali prowadzących. Każdy mógł brać aktywny udział w rozmowie zadając lub odpowiadając na pytania prowadzących. Podczas czatu dowiedzieliśmy się m.in. :

– że warto wykorzystać obecną sytuację na pracę nad swoimi słabościami

– że bycie sportowcem jest czymś wyjątkowym i da Nam wiele korzyści w przyszłości

– że nie jesteśmy sami tylko jesteśmy drużyną, społecznością, która razem przezwycięży ten czas i wrócimy jeszcze silniejsi

Temat kojonych zajęć „Zasada Mistrzostwa”

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w poniedziałek

 

www.technikatransformacji.pl

www.raisemeup.pl

www.sp50.pl