II miejsce dla MKS Jagiellonka w roczniku 2010

Autor: 9 grudnia 2020No Comments
08.12.2020
II miejsce dla MKS Jagiellonka w roczniku 2010 w rundzie finałowej zawodów pływackich Grand Prix WMOZP !
III miejsce dla MKS Jagiellonka w generalnej klasyfikacji klubów Warszawy i Mazowsza ( wszystkie roczniki ) !!!
Wielkie gratulacje dla wszystkich Zawodników i Trenerów MKS Jagiellonka !
W podsumowaniu III rund zawodów pływackich Grand Prix WMOZP rocznik 2010 zdobywa II miejsce w tej kategorii wiekowej.
Diana Neuhorn 6 Zawodniczką w podsumowaniu III rund w kategorii dziewcząt
Zawodnicy znacznie poprawiali swoje rekordy życiowe a w pierwszej szóstce Zawodników znaleźli się :
Majewski Dawid – 2 miejsce na 200 grzbiet , 3 miejsce na 100 dowolnym
Neuhorn Diana – 3 miejsce na 200 grzbiet , 4 miejsce na 50 dowolnym , 5 miejsce na 100 dowolnym
Gajewska Karolina – 3 miejsce na 50 klasycznym , 4 miejsce na 200 klasycznym
Markowska Pola – 3 miejsce na 100 motylkowym
Matowicka Maja – 6 miejsce na 100 dowolnym
3 miejsce w sztafecie dziewcząt 4×50 zmiennym ( Matowicka M, Gajewska K, Markowska P, Neuhorn D )
3 miejsce w sztafecie chłopców 4×50 zmiennym ( Szymański R, Urbański D, Połowniak M, Majewski D)
Po zakończeniu rundy finałowej rocznika 2010 odbyło się wręczenie pucharów dla najlepszych klubów Warszawy i Mazowsza w kategorii wszystkich roczników.
MKS kolejny raz zajmuje bardzo wysokie III miejsce w generalnej klasyfikacji.
www.mksjagiellonka.pl