Skip to main content
Aktualności

Drodzy Rodzice,

Autor: 29 sierpnia 2022No Comments
przez ostatnie lata wspólnie zbudowaliśmy markę, z której możemy być dumni. MKS Jagiellonka to jakość, zaufanie i pewność,
że codziennie dostaniemy szkolenie pływackie najwyższej jakości. To również tysiące przepłyniętych basenów hektolitry potu wylanych na sali, na siłowni w dążeniu do uzyskania lepszego wyniku, nie było i nie jest lekko !!!
Byliście z Nami zawsze, wspierając Klub zarówno w czasach dobrych jak i w tych złych. Teraz niestety nadeszły niedobre czasy – rosnąca inflacja i co za tym idzie, rosnące koszty dotykają Wszystkich, również Nas. Chcemy ciągle gwarantować szkolenie pływackie na najwyższym poziomie, do którego Was przyzwyczailiśmy i z czego jesteśmy dumni, ale nie będziemy w stanie tego robić bazując na dotychczasowym poziomie składek członkowskich.
Od września 2022 roku zmuszeni jesteśmy podwyższyć wysokość składek członkowskich.
Poniżej podajemy link do strony klubowej z regulaminem składek członkowskich, które obowiązywać będą od dnia 1.09.2022 r.