Skip to main content
Aktualności

Drużynowe starty sezonu 2022/2023

Autor: 28 lipca 2023No Comments

Podsumowanie pływackich drużynowych startów sezonu 2022/2023 w naszym klubie przynosi wiele powodów do dumy i radości.

Jesteśmy zaszczyceni ogłosić, że osiągnięcia naszych drużyn w krajowych zawodach są imponujące i potwierdzają, że jesteśmy jednym z wiodących klubów pływackich w Polsce!

W Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-lat zdobyliśmy zaszczytne pierwsze miejsce na 122 startujące kluby w Polsce. To wspaniałe osiągnięcie, które dowodzi, że młodsza grupa wiekowa naszego klubu ma ogromny potencjał i talent.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza grupa Dzieci 11-lat również zaprezentowała się na najwyższym poziomie i zdobyła czwarte miejsce na 142 startujące kluby w Drużynowym Wieloboju Pływackim. To świadczy o doskonałej formie naszych zawodników i ich determinacji w rywalizacji z najlepszymi klubami w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

W końcowej klasyfikacji drużynowej 12/13 lat, zajęliśmy prestiżowe szóste miejsce na 213 klubów z całej Polski. To wspaniałe osiągnięcie, które potwierdza, że nasza grupa wiekowa 12/13 lat ma wysoki poziom sportowy i jest godnym konkurentem dla innych klubów.

Szczególnie imponujące są wyniki naszych 13-latków, którzy zajęli trzecie miejsce na 188 klubów, oraz 12-latków, którzy zdobyli 17 miejsce na 180 startujących klubów. To dowód, że zarówno starsza, jak i młodsza grupa wiekowa w naszym klubie ma potencjał do osiągnięcia sukcesów na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy naszych drużyn w pływackich zawodach nie byłyby możliwe bez zaangażowania, ciężkiej pracy i determinacji naszych pływaków oraz wsparcia, profesjonalizmu i wiedzy naszych trenerów. To dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu każdego członka klubu osiągnęliśmy te wspaniałe wyniki.

Jesteśmy zmotywowani do dalszego rozwoju i osiągania jeszcze większych sukcesów. Nasze wyniki w sezonie 2022/2023 to powód do dumy i satysfakcji, a zarazem zachęta do kontynuowania pracy i rozwijania talentów naszych pływaków.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten sezon – pływakom, trenerom, rodzicom i członkom klubu, którzy wspierali nas w osiągnięciu tych wspaniałych wyników.
Razem jesteśmy dobrym klubem pływackim, gotowym na dalsze wyzwania i osiąganie kolejnych sportowych sukcesów !

Zarząd Klubu

 

Przydatne linki: