Mikołaj Łukasik w MKS Jagiellonka

Autor: 4 września 2023No Comments

Drodzy Członkowie Klubu,
Mamy ogromną radość i dumę, że możemy przywitać w naszym klubie nowego instruktora pływania,

a jednocześnie byłego naszego wychowanka i utalentowanego zawodnika
– Mikołaja Łukasika!

Mikołaj Łukasik to postać wyjątkowa. Jako były zawodnik naszego klubu, sięgnął po sukcesy na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w wieku 14 lat,

co jest dowodem na jego nieprzeciętne umiejętności i nieustanne zaangażowanie w rozwijanie swojego talentu.

Przez lata swojej kariery sportowej doskonalił się w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu,

a jego wykształcenie zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie stanowi solidne podstawy teoretyczne.

Mikołaj będzie prowadzić zajęcia nauki i doskonalenia pływania w naszym klubie. Jego doświadczenie, pasja i zaangażowanie sprawią,

że każdy członek klubu będzie miał okazję rozwijać swoje umiejętności pływackie na najwyższym poziomie.

Jesteśmy pewni, że Mikołaj będzie doskonałym nauczycielem i mentorem dla naszych podopiecznych.

Cieszymy się, że Mikołaj dołączył do naszego zespołu i jesteśmy pewni, że przyniesie wiele sukcesów oraz inspiracji na nasze baseny.

Życzymy mu owocnej współpracy i satysfakcji z pracy z naszymi utalentowanymi pływakami.

Z radością witamy Mikołaja Łukasika w naszej rodzinie klubowej!

Z poważaniem,
Zarząd Klubu