System Szybkie Składki

Autor: 3 listopada 2023No Comments

Drodzy Rodzice, system szybkie składki wysyła do Państwa na adres email podany w deklaracji członkowskiej :

– 1 raz w miesiącu informacje dotyczące przypomnienia o zbliżającej się płatności za składkę członkowską
– 2 krotnie w miesiącu informacje dotyczące zaległości w składkach o ile taka zaległość jest na Państwa koncie.

Szybkie składki wprowadziły również nową funkcjonalność – możliwość zalogowania się rodzica/opiekuna na swoje konto
w systemie szybkieskladki.pl

Rodzice/opiekunowie mogą się logować na panel zawodnika poprzez link: https://app.szybkieskladki.pl/zawodnicy/login

Loginem jest adres mailowy zapisany w systemie. Przed pierwszym zalogowaniem się należy ustawić sobie hasło klikając link Aktywuj konto!
Następnie na skrzynkę pocztową przychodzi mail z linkiem, gdzie należy ustawić/zmienić hasło.

Dane dot. rozliczeń zawodnika znajdują się w sekcji „Rozliczenia”.

Prosimy zgodnie z regulaminem składek członkowskich o regularne wpłaty za składkę do dnia 5 każdego miesiąca z góry.

Dziękujemy za regularne wpłaty.

Zarząd MKS Jagiellonka Warszawa