Finał GP WMOZP rocznika 2011

Autor: 10 listopada 202314 listopada, 2023No Comments

Finał GP WMOZP rocznika 2011 przechodzi do historii !!! Ostatnia runda, która odbyła się na Targówku okazała się szczęśliwa dla Naszych 12 latków,

którzy zajęli ostatecznie II miejsce w klasyfikacji drużynowej całego cyklu GP ( w tamtym roku 7 miejsce ).

Drużynowo dziewczęta wygrały cała klasyfikację ( w tamtym roku odległe 10 miejsce ).

Chłopcy podobnie jak przed rokiem zajęli IV miejsce.

Indywidualne nagrody w klasyfikacji łącznej na najlepszego zawodnika za zajęcie VI miejsca zajęli: Wiktoria Iwańska i Franciszek Kusyk.

A jak radziliśmy sobie dzisiaj:
O to lista zawodników którzy za swoje starty odebrali:

🥇 Antonina Rząsa 100 motyl
🥈 Franciszek Kusyk 50 dowolny
🥈 Zofia Mrozowska 100 motyl
🥈 Jakub Bedyński 100 grzbiet
🥉 sztafeta 4 x 100 zmienny w składzie: Wiktoria Iwańska, Zofia Mrozowska, Antonina Rząsa, Alicja Rokicka

Poza medalami odbieraliśmy również dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc:

IV – Kamil Dzięciołowski ( 50 dowolny ), Oliwia Kamińska ( 100 motyl ) i Wiktoria Iwańska ( 200 dowolny )
V – Wiktoria Iwańska ( 100 grzbiet ) i Jakub Bedyński ( 200 dowolny )
VI – Jakub Świątkowski ( 100 motyl i 100 klasyk )

Gratulacje dla całej drużyny bo w drużynie siła!!!

Postęp jaki zrobiliśmy niech nas napędza do dalszej ciężkiej pracy, bo to jedyna droga do dalszego rozwoju !!!!

Idziemy do góry !!!!

Brawa !!! 👏