Podziękowania dla Gorilla Sports Polska

Autor: 9 grudnia 2023No Comments

Szanowna Firmo Gorilla Sports Polska,

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za hojny gest, jaki okazaliście naszemu klubowi, MKS Jagiellonka.

Dziękujemy za przekazanie 12 piłek lekarskich, które stanowią bezcenny wkład w rozwój ogólnej sprawności naszych utalentowanych pływaków.
Wasza hojność i wsparcie są dla nas nie tylko znakiem szlachetności, ale również impulsem do dalszego,

zaangażowanego rozwoju naszych zawodników.

Piłki lekarskie, które otrzymaliśmy, staną się istotnym narzędziem w treningach, wspomagając budowę siły, gibkości i ogólnej wydolności naszych pływaków.
Niech ta wspólna inicjatywa będzie przykładem dla innych, inspirując do dzielenia się pasją, wsparciem i pozytywną energią.

Cieszymy się, że możemy liczyć na tak wspaniałych przyjaciół i partnerów, którzy wierzą w rozwój naszej społeczności sportowej.
Dziękujemy także Pani Joannie Studzińskiej, bez której zaangażowania i determinacji ten dar nie doszedłby do skutku.

To ludzie tak jak Pani Joanna sprawiają, że idea wsparcia i solidarności nabiera realnego znaczenia.

Zapewniamy, że piłki lekarskie zostaną wykorzystane w sposób rzetelny i z pasją,

przyczyniając się do osiągania nowych wysokości w pływaniu naszych zawodników.

Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na takiego rodzaju wsparcie.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Klubu MKS Jagiellonka Warszawa