Podsumowania Zawodów Warszawsko-Mazowieckiego Związku Pływackiego roku 2023

Autor: 28 stycznia 2024No Comments

Zawody Warszawsko-Mazowieckiego Związku Pływackiego, które odbyły się w roku 2023,

przyniosły wiele emocji i osiągnięć dla wszystkich uczestników.

MKS Jagiellonka z Pragi Północ wzięła udział w tych zawodach, osiągając wyjątkowe wyniki,

które potwierdzają jej pozycję jako czołowego klubu pływackiego w regionie.

1. Zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej Klubów:

MKS Jagiellonka odniosła zasłużone zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej Klubów w roku 2023.

To ogromny sukces, który jest wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania zarówno zawodników,

jak i całego sztabu szkoleniowego.

Dzięki solidnemu przygotowaniu i wysokiemu poziomowi umiejętności,

MKS Jagiellonka potwierdziła swoją dominację na arenie pływackiej w Warszawie i Mazowszu.

2. Podsumowanie Startów Naszych Pływaków:

Nasi pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 50 prezentowali się wyjątkowo dobrze podczas zawodów Warszawsko-Mazowieckiego Związku Pływackiego.

Ich determinacja, wysiłek i zaangażowanie zaowocowały imponującymi wynikami oraz zdobyciem wielu cennych medali i wyróżnień.
Podsumowując, udział MKS Jagiellonka w zawodach Warszawsko-Mazowieckiego Związku Pływackiego w roku 2023 był wyjątkowo udany i owocny.

Zwycięstwo w Klasyfikacji Generalnej Klubów oraz osiągnięcia naszych pływaków potwierdzają wysoki poziom sportowy

i profesjonalizm, które są charakterystyczne dla naszego klubu.

Gratulujemy !!

Przydatne linki: