Skip to main content

               Szeroko rozumiany sport odgrywa ważną rolę w życiu dziecka, gdyż w okresie dorastania następuje intensywny rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Udział w zajęciach sportowych kształtuje charakter młodego człowieka i wzbogaca jego osobowość.
Pływanie jest jedną z najpopularniejszych form aktywności ruchowej, uprawianą bez względu na wiek, płeć, uzdolnienia ruchowe czy sprawność fizyczną. Aktywność fizyczna w środowisku wodnym niesie za sobą wartości: zdrowotne, utylitarne, estetyczne, rekreacyjne, korekcyjno-kompensacyjne, rehabilitacyjne i poznawcze.

 

Informacje:  www.mksjagiellonka.pl  

Zapisy: Zapisy nauka pływania

 

Pływalnia „PRAWY BRZEG” ul. Jagiellońska 7 

 

Zajęcia 30minutowe dla grup początkujących i średniozaawansowanych (naborowe)

Zajęcia 60minutowe trzy razy w tygodniu dla grup zaawansowanych (talent dzieci w wieku 6-12 lat)

Zajęcia prowadzone są według programu szkolenia

Polskiego Związku Pływackiego.

Zapisz się już teraz