Skip to main content
Aktualności

Szymon Zgoda złotym medalistą zawodów pływackich „Pierwszy Krok Pływacki rocznik 2008”

Autor: 1 kwietnia 2017No Comments

Szymon Zgoda  zawodnik MKS Jagiellonka Warszawa , uczeń kl 3D s.p 50 zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym w zawodach pływackich „ Pierwszy Krok Pływacki „ W zawodach  przy ul .Polnej startowało około 300 młodych zawodników  . Gdyby nie popełnienie błędy przy starcie na 50 m stylem dowolnym Szymon  uplasowałby się  również wysoko bo aż na 4 miejscu w tej konkurencji . Zdobył również wysokie  9 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym .

Wysokie miejsca również  zajęli :

Korczak Weronika – 5 miejsce na 50 m stylem klasycznym , 13 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Kowalska Edyta – 9 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Kaniewski Dominik –11miejsce na 50 m stylem klasycznym, 17 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Wierciński Aleksander –11 miejsce na 50 m stylem grzbietowym ,  15 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Nasza sztafeta 8×50 m stylem dowolnym zajęła 4 miejscew składzie:  ( Zgoda Sz, Szczytyńska M, Wierciński A, Mrozowska G, Kowalska E, Kaniewski D, Korczak W, Majeswski Sz. )

Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy  osiąganych rekordów życiowych i wysokich miejsc w konkurencjach.

Trenerzy  : A.Bugaj , K.Klepko, W Konieczny , J Konasiuk