Aktualności

Puchar Polski w dwuboju nowoczesnym

Autor: 21 marca 2017No Comments

Drzonków 18-19.03.2017- MKS Jagiellonka Warszawa, uczniowie ZS nr45   

W zawodach Pucharu Polski  wzięło udział siedmioro naszych podopiecznych:
Pruszyńska Wiktoria, Kamila Kwiatkowska, Jakub Więckowski, Kosma Nowak, Piotr Mamys, Konrad Mamiński oraz Aleksander Kozub.

Na szczególną uwagę zasługuje występ Wiktorii Pruszyńskiej, która po zaciętych bojach w pływaniu oraz w biegu  zdobyła tytuł II Wicemistrzyni Polski  w rywalizacji dwuboistek.

Jakub Więckowski  zajął  w tej samej konkurencji bardzo wysokie  5 miejsce .

W zawodach wzięli również udział : Kosma Nowak , Piotr Mamys, Kamila Kwiatkowska , Konrad Mamiński i Olek Kozub . To był ich pierwszy udział w tak poważnych zawodach. Rywalizując ze starszymi rocznikami zdobyli  cenne doświadczenie , które  przyniesie efekty  w przyszłych startach na arenie ogólnopolskiej.

 

Rywalizacja z najlepszymi w Polsce zawsze jest trudna. Dzięki wspaniałym występom pokazujemy, że Nasz klub – MKS  Jagiellonka Warszawa – należy do ścisłej czołówki młodych, Polskich pięcioboistów, a wyniki zdobywane w rywalizacji U15 pozwalają patrzeć pozytywnie w przyszłość.

A teraz wracamy do treningów ,aby na następnych zawodach pokazać się z jeszcze lepszej strony :)[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”Puchar Polski w dwuboju nowoczesnym”]