Profesjonalne trenażery w MKS Jagiellonka dzięki FUNDACJI LOTTO

Autor: 29 grudnia 2017No Comments

Dzięki wsparciu FUNDACJI LOTTO, klub zakupił dwa specjalistyczne TRENAŻERY PŁYWACKIE.
Jest to profesjonalny sprzęt uzupełniający trening w wodzie, pozwalający poprawić zarówno technikę pływania, jak i wytrzymałość mięśni.
Urządzenia mogą być także stosowane w celach rehabilitacji pourazowej u pływaków.
Mamy nadzieję, że to dopiero początek budowania naszej lądowej bazy treningowej.
Czujemy się wyróżnieni i szczęśliwi, że FUNDACJA LOTTO dostrzegła oraz doceniła wysiłki i sukcesy naszych zawodników i wsparła nas finansowo.
Oprócz sprzętu, którym nie mogą pochwalić się nawet największe Kluby pływackie, zyskaliśmy dodatkową motywację i energię do treningów! Liczymy, że zaowocuje to w Nowym Roku jeszcze większymi sukcesami naszych zawodników.
Zarząd i Trenerzy MKS Jagiellonka

[Best_Wordpress_Gallery id=”96″ gal_title=”trenażer”]