Skip to main content
Aktualności

Sukces goni sukces! Medalowa Spała

Autor: 3 grudnia 201828 stycznia, 2019No Comments

Tym razem pływanie w połączeniu z bieganiem czyli dwubój nowoczesny …
Ogólnopolskie zawody w dwuboju nowoczesnym „Penta Day”, jednocześnie Mistrzostwa Polski do lat 12, które odbyły się w Spale w dn. 1-2.12.2018 to moc znakomitych wyników naszych zawodników . Na tle innych klubów z całego kraju wypadliśmy imponująco, dla wielu z naszych najmłodszych zawodników to była pierwsza możliwość sprawdzenia się w zawodach takiej rangi i w tej dyscyplinie sportu . Udział w takich zawodach wymagał znacznego wysiłku od każdego zawodnika . Mimo tego zawody przyniosły dużo radości z uzyskanych miejsc oraz z poprawy rekordów życiowych . Nie sposób wymienić wszystkich wyników, na pewno trzeba każdemu z uczestników pogratulować samego udziału w zawodach . To na pewno nie łatwa dyscyplina sportu .
Serdecznie gratulujemy tym, którzy osiągają już bardzo dobre wyniki i tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w dwuboju nowoczesnym .
Wyróżniające wyniki :
Mistrzostwa Polski „Penta Day” w poszczególnych rocznikach :
– srebrny medal Nikola Gołyńska w roczniku 2007 ( kl 6c )
– złoty medal Zgoda Szymon w roczniku 2008 ( kl 5c)
– brązowy medal Wierciński Aleksander w roczniku 2008 ( kl 5c )
– brązowy medal Weronika Korczak w roczniku 2008 ( kl 5c )
– brązowy medal Karolina Gajewska w roczniku 2010 ( kl 2c )
– złoty medal Urbański Dariusz w roczniku 2010 ( kl 2c)
– srebrny medal Połowniak Mateusz w roczniku 2010 ( kl 2c )
– 4 miejsce Kaja Tomaszewska w roczniku 2009 ( kl 4c)
– 6 miejsce Diana Neuhorn w roczniku 2010 ( kl 2c )
– 7 miejsce Kieruńczak Bartłomiej w roczniku 2009 ( 4c )
– 7 miejsce Stryczyński Szymon w roczniku 2010 ( 2c)
– 8 miejsce Majewski Szymon w roczniku 2008 ( 4C )
– 9 miejsce Lasocka Martyna w roczniku 2007 ( 5c)
– 9 miejsce Trościańczyk Sonia w roczniku 2009 ( 4c)
– 10 miejsce Zgoda Bartek w roczniku 2009 ( 4c )
Ogromne podziękowania należą się również najwierniejszym naszym kibicom – rodzicom którzy dopingowali naszych zawodników w trakcie trwania zawodów oraz przywitali zawodników już w Warszawie wielkimi brawami.
Kadra Trenerska