Skip to main content
Aktualności

Pierwszy Krok Pływacki rocznik 2010-III runda.

Autor: 23 października 2019No Comments

22.10.2019

Nasi zawodnicy dzielnie walczyli aby zdobyć upragnione rekordy życiowe co nie jest łatwe.
Najwyższe lokaty uzyskali : Goździk Stanisław 6 miejsce na 50 m st. klasycznym , Majewski Dawid 7 miejsce na 50 st. grzbietowym oraz Diana Neuhorn 8 miejsce na 50 st.dowolnym.
Nasza drużyna wystartowała w składzie:Matowicka Maja, Markowska Pola, Szerszenowicz Natalia, Gajewska Karolina, Trojanowska Julia, Rząsa Amelia , Kańczuga Klara, Krystman Kaja, Potyra Jagoda, Damięcka Blanka, Dabov Idą, Kanclerz Maja, Gan Nadia, Miszczak Zofia, Zych Martyna, Gruziel Hanna, Bezditna Sofia, Wasiluk Mateusz, Olszewski Wojciech, Niemczura Fryderyk, Kraskiewicz Jan, Stradowski Borys, Stańczak Tymoteusz, Stryczyński Szymon, Antonenko Mykyta.


Życzymy dalszych sukcesów i rekordów życiowych popartych ciężką pracą.