Skip to main content
Aktualności

Pierwszy krok pływacki rocznika 2011

Autor: 23 października 2019No Comments

23.10.2019

Kolejny dzien emocji tym razem za sprawa naszych najmlodszych zawodnikow. Za nami pierwsza runda Pierwszego Kroku Plywackiego rocznik 2011.
Pierwsze starty na 50 m i pierwsze sukcesy:
– 2m-ce na 50m st. dowolnym Michał Rosa
– 3m-ce na 50m st. motylkowym Marcel Ochałek
– 4 m-ce na 50m st. motylkowym Jakub Świątkowski
– 4 m-ce na 50m st. motylkowym Oliwia Kamińska
– 7 m-ce na 50m st. klasycznym Zosia Mrozowska
– 7 m-ce na 50m st. dowolnym Igor Piński
– 8 m-ce na 50m st. grzbietowym Aleksander Szymański
Nasz klub reprezentowali rownież Antonina Rząsa, Franek Kusyk, Aleksander Przygoda, Kajtek Trościańczyk, Kajtek Dziurla, Wiktoria Smolińska, Szymon Mamiński, Wiktoria Galasiak, Bartek Kostrzanowski, Kamil Dzięciołowski, Amelia Wirkowska, Modest Aleksandrowicz, Maruszewski Aleksander, Rostkowski Wojciech, Tiago Górniak, Tabita Dolecka, Patrycja Wiewiórka, Zuzia Laskowska, Alicja Rokicka, Natalia Bliżewska, Wiktoria Granatowicz, Lidia Kryszkiewicz, Walecki Krzysztof, Jakub Bedyński.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.