Panel zawodnika w szybkich składkach

Autor: 8 listopada 20222 czerwca, 2023No Comments
Szanowni Państwo,
w systemie Szybkie Składki dostępny jest panel zawodnika/opiekuna.
Możecie w nim Państwo na bieżąco monitorować rozliczenia z tytułu składek członkowskich oraz wszystkich innych płatności na rzecz klubu.
Panel jest dostępny pod linkiem:
Aby skorzystać z informacji w nim zawartych należy najpierw aktywować konto.
Prośba o użycie do tego celu adresu e-mail, na który otrzymujecie Państwo powiadomienia z szybkich składek.
W trakcie aktywacji otrzymacie Państwo e-mail z linkiem aktywacyjnym, który umożliwi nadanie unikalnego hasła.
Informacje o płatnościach aktualizowane są zwykle co 2 dni, nie w trybie on-line, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
W przypadku zaległości, wpłaty zwykle zaliczane są na najstarsze zaległości, za wyjątkiem płatności za szczególne wydarzenia – obozy, zawody.
Jeśli zidentyfikujecie Państwo błąd w rozliczeniach prosimy o informację o tym na maila klubowego.
Przypominamy o wpisywaniu w tytule płatności numer zawodnika zaczynający się od JA-…., wówczas płatności rozliczają się automatycznie.
Zarząd Klubu