Aktualności

Podsumowanie 4 rundy Grand Prix rocznik 2009-2010

Autor: 10 listopada 202219 listopada, 2022No Comments
Podsumowanie 4 rund zawodów pływackich z cyklu Grand Prix WMOZP – runda finałowa
09.11.2022 na pływalni na Żoliborzu odbyła się finałowa runda zawodów z cyklu Grand Prix WMOZP rocznika 2009 i 2010.
Zdobywamy w roczniku 2010:
I miejsce Drużynowo
Diana Neuhorn oraz Rafał Szymański zostają najlepszymi zawodnikami zawodów Grand Prix WMOZP
Maja Matowicka i Połowniak Mateusz zajmują 2 miejsce w klasyfikacji najlepszy zawodnik zawodów Grand Prix WMOZP
Pola Markowska zostaje 4 zawodniczką, a Urbański Darek 6 zawodnikiem zawodów
Zdobywamy w roczniku 2009: IV miejsce Drużynowo
Zuzanna Styś zostaje 5 zawodniczką, a Bartek Zgoda 6 zawodnikiem zawodów Grand Prix WMOZP
Poniżej wyniki naszych zawodników w IV rundzie zawodów Grand Prix WMOZP :
Sztafety :
1 miejsce w sztafecie 4×50 dow mix w składzie : Szymański R, Urbański D, Matowicka M, Połowniak M w roczniku 2010
1 miejsce w sztafecie 4×100 zmiennym w kategorii chłopców w składzie : Lindner F, Urbański D, Szymański R, Połowniak M w roczniku 2010
2 miejsce w sztafecie 4×100 m zmiennym w kategorii dz w składzie: Markowska P, Kopp Z, Matowicka M, Neuhorn D w roczniku 2010
4 miejsce w sztafecie 4×100 m zmiennym w kategorii dz w składzie: Jańczuk K, Gajewska K , Rząsa A, Musioł A w roczniku 2010
4 miejsce w sztafecie 4×100 zmiennym w kategorii chłopców w składzie : Stańczak T, Olszewski W, Stryczyński Sz, Dzieniszewski L w roczniku 2010
Indywidualne starty :
50 dowolnym :
2 miejsce – Połowniak Mateusz
3 miejsce – Neuhorn Diana
4 miejsce – Markowska Pola
6 miejsce – Tomaszewska Kaja
6 miejsce – Stryczyński Szymon
100 motylkowym :
1 miejsce – Szymański Rafał
2 miejsce – Matowicka Maja
3 miejsce – Gajewska Karolina
5 miejsce – Psoda Filip
100 grzbiet:
3 miejsce Markowska Pola
3 miejsce – Zgoda Bartek
3 miejsce – Lindner Filip
6 miejsce – Tomaszewska Kaja
100 klasyczny:
1 miejsce – Kopp Zuzanna
3 miejsce – Styś Zuzanna
3 miejsce – Urbański Darek
5 miejsce – Olszewski Wojciech
6 miejsce – Gajewska Karolina
200 dowolnym :
3 miejsce – Neuhorn Diana
3 miejsce – Szymański Rafał
4 miejsce – Matowicka Maja
4 miejsce – Jakubicki Jaromir
4 miejsce – Połowniak Mateusz
6 miejsce – Makowska Natasza
6 miejsce – Urbański Darek
Link do szczegółowych wyników :
Brawo !!!!!!!!!!!!