Regulamin Składek

Autor: 8 sierpnia 2023No Comments

Szanowni Państwo,

Od dnia 01.09.2023 nastąpi zmiana wysokości składek członkowskich.

Płatność za składkę członkowską będzie obowiązywać od września do lipca każdego roku szkoleniowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z Regulaminem Składek Członkowskich

Decyzja o podwyższeniu składek członkowskich została podjęta uchwałą na ostatnim posiedzeniu Zarządu.

Podwyżka ta jest konsekwencją narastających kosztów, zwłaszcza wzrostu opłat za wynajem pływalni, na której odbywają się nasze zajęcia.

W ostatnim okresie dotknęło nas zwiększanie opłat za wynajem infrastruktury, w tym pływalni, co znacząco wpłynęło na nasze budżetowe możliwości. Wprowadzenie podwyżki składek członkowskich jest niezbędne, aby utrzymać wysoki standard naszych zajęć, zapewnić odpowiednią jakość treningów oraz kontynuować rozwijanie naszych

sportowych osiągnięć.

Rozumiemy, że podwyżka może wywołać pewne obawy, jednakże chcemy zapewnić Państwa, że podejmujemy tę decyzję w pełni przejrzyście i odpowiedzialnie.

Naszym celem jest nadal zapewnianie Państwu najlepszych warunków treningowych oraz umożliwianie osiągania osobistych celów w dziedzinie sportu.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie naszej decyzji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie oraz gotowi do rozmów na temat dalszych kierunków rozwoju naszego Klubu.

Z poważaniem, Zarząd Klubu