Skip to main content
Aktualności

Zgrupowanie Ogólnorozwojowe Dadaj 2023

Autor: 23 sierpnia 2023No Comments
Obecnie, w terminie od 19.08 do 27.08.2023 roku, trwa zgrupowanie ogólnorozwojowe pływaków MKS Jagiellonka Warszawa na Mazurach.
Głównym celem tego zgrupowania jest przygotowanie uczestników do nadchodzącego sezonu. Obecnie panuje pełna atmosfera świetnej zabawy i aktywnego wypoczynku.
W trakcie trwania zgrupowania, uczestnicy biorą udział w bogatym programie zajęć, obejmujących intensywne treningi pływackie, różnorodne zajęcia ogólnorozwojowe
oraz liczne aktywności rekreacyjne. Dzięki temu, pływacy mają okazję doskonalić swoje umiejętności w wodzie oraz podnosić swoją ogólną sprawność fizyczną.

Atmosfera na obozie jest pełna entuzjazmu, a zawodnicy aktywnie uczestniczą zarówno w treningach, jak i wspólnych atrakcjach.
Piękno mazurskiej przyrody i otaczających jezior dodaje obozowiczom dodatkowej motywacji do udziału w aktywnościach.
Zwracamy uwagę na znaczenie odpowiedniego odżywiania, dlatego organizatorzy zadbali o pyszną kuchnię, dostarczając zdrowe posiłki,
które wspomagają wysiłki sportowców. Obecność doświadczonej i fachowej kadry trenerów umożliwia skuteczne doskonalenie technik pływackich oraz ogólnej kondycji.
Aktualnie trwające zgrupowanie ogólnorozwojowe Dadaj 2023 stanowi wyjątkową okazję nie tylko do sportowych przygotowań,
lecz także do umilenia czasu poprzez aktywny wypoczynek i wspólną zabawę. Dzięki zaangażowaniu uczestników oraz wsparciu profesjonalnej kadry,
tegoroczny obóz przyczynia się do zacieśnienia relacji wśród uczestników i wzmacnia ich ducha sportowego